Montaż i Wymiana zamków Łaziska Górne 24h

tel. 696-696-205

Montaz wkladki w drzwiach Laziska Gorne

Wymień zamek z pogotowiem zamkowym

Każdy zamek ma określoną wytrzymałość i po pewnym czasie warto wymienić go na nowy. Pogotowie zamkowe specjalizuje się montażu i wymianie zamków. Jeśli masz jakiekolwiek problemy z zamknięciem swoich drzwi – nie zwlekaj i zadzwoń do nas! Pod numerem telefonu 696-696-205 umówisz się na wymianę lub montaż zamków w dogodnym dla siebie czasie.

Wiemy, że odpowiednie zamknięcie drzwi jest gwarancją bezpieczeństwa Twojego i Twoich bliskich. Korzystając z usług naszych ślusarzy możesz być pewien, że zarówno Twoje zdrowie oraz życie, jak i mienie są doskonale zabezpieczone przez osobami nieuprawnionymi.

Rzetelność i doświadczenie

Pogotowie zamkowe od ponad 25 lat funkcjonuje na rynku. Przez ten okres doskonale poznaliśmy potrzeby naszych Klientów, dla których codziennie wykonujemy różnorodne usługi ślusarskie. Montaż i wymiana zamków to nasz chleb powszedni.

Zatrudnieni w pogotowiu zamkowym ślusarze są wysokiej klasy specjalistami w swojej dziedzinie. Damy także o to, aby podnosili swoje umiejętności - dlatego też systematycznie uczestniczą w specjalistycznych szkoleniach branżowych, na których poznają nowe technologie związane z działaniem zamków oraz uczą się naprawy i bezinwazyjnego otwierania nowych mechanizmów zastosowanych w najnowocześniejszych zamkach.

zamek nawierzchniowy przed założeniem u klienta zamki przeznaczone do wymiany

Jaki nowy zamek?

Ślusarze zatrudnieni przez pogotowie zamkowe w Łaziskach Górnych posiadają bardzo duże doświadczenie w zakresie doboru odpowiednich zamków do wskazanych drzwi, nieruchomości czy innych zamykanych elementów. Jeśli Państwo będą mieli jakiekolwiek wątpliwości, z pewnością pomogą dobrać odpowiedni mechanizm.

Solidnie montujemy zamki charakteryzujące się tradycyjnym mechanizmem oraz te najbardziej nowoczesne. Równie solidnie i rzetelnie podchodzimy do montażu i wymiany zamków nawierzchniowych, open – panic, listwowych czy patentowych, antywłamaniowych, wpuszczanych i wielowypustowych.

Kontakt

Z problemem możesz dzwonić do nas o każdej porze! Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu – także w niedzielę i święta. Twoje bezpieczeństwo jest naszym priorytetem. 

Zadzwoń na numer 696-696-205 i w dogodnym dla siebie terminie umów się z naszym specjalistą!

Inne usługi jakieś świadczy Pogotowie Zamkowe w Łaziskach Górnych:

- Awaryjne otwieranie samochodów
- Awaryjne otwieranie mieszkań
- Naprawa zamków
- ślusarstwo

Awaryjne otwieranie samochodów w innych miastach województwa Śląskiego:

Świętochłowice
Dąbrowa Górnicza
Ruda Śląska